fbpx

"Meiega koos saad töötada oma ala parimatest tegijatest koosnevas meeskonnas ning areneda nii isiksuse kui meeskonnamängijana. Meil on paindlik töökorraldus, arendavad ja meeleolukad ühisüritused ning lahedad vaba aja veetmise võimalused nii kontoris kui ka väljaspool."

Millega tegeleme?

Inimesed puutuvad SMITi arendatud infosüsteemidega kokku näiteks siis, kui nad tellivad isikut tõendavaid dokumente või kontrollitakse piiril nende passi. Passi ja ID-kaardi taotlemisel kasutatakse meie loodud infosüsteeme ja meie jaoks on oluline, et see toimuks inimese jaoks kiiresti ja turvaliselt.

Aga ka siis, kui abivajaja on helistanud hädaabinumbril 112 ja päästjad sündmuskohale sõidavad – päästekorraldajad ja päästjad kasutavad oma töös meie loodud infosüsteeme, kaardirakendusi ja alarmeerimisvahendeid. Raadiosidevõrgu ESTER vahendusel on tagatud operatiivtöötajate omavaheline suhtlus.

Meie loodud IT-lahendused aitavad päästjatel, politseinikel ja häirekeskuse töötajatel ennetada õnnetusi ja päästa elusid.

SMITis töötab üle 300 inimese, kellest ca 90% on seotud IT-teenuste arendamise ja haldamisega. Meil on esindatud kõik erinevad IKT-valdkonna spetsialistide töövaldkonnad – tehnikud, noorem- ja vanemarendajad, DevOps arendajad, testijad, analüütikud, scrum masterid, süsteemi- ja võrguadministraatorid, tooteomanikud, süsteemi- ja rakendusarhitektid, sidevõrkude spetsialistid ja eksperdid. Uusi infosüsteeme arendatakse SMITis agiilselt.

Meie töökohad asuvad 11 linnas.
Meie missioon: pakume nutikaid siseturvalisuse IKT lahendusi.

Milline tööandja oleme?

Tule tee tööd, mis on päriselt oluline!

Meie arvates on oluline see, et juht soovib koos Sinuga õnnestuda ning, et saad teha Eesti riigi jaoks olulisi asju.

Meil saad teha tööd, mis on huvitav, väljakutseid pakkuv ning mida keegi teine varem pole teinud.

Meie loome ja haldame elupäästeks ja siseturvalisuse tagamiseks vajalikku tarkvara, mis aitavad päästjatel, politseinikel ja häirekeskuse töötajatel ennetada õnnetusi ning päästa elusid. Meie juures tead, et Sinu tööl on tähendus ning Sinu panus puudutab igaühte meist.

Loome Sulle parima keskkonna, kus töötada ja areneda, toetades Sinu sisseelamist juba esimesest päevast.

Tööandja kaart

300+ töötajat

Tallinn, Tartu, Pärnu, Jõhvi

IT

vanemarendaja, testija, analüütik

praktikavõimalused

kohalik tööandja

kandideerimishuvist võib märku anda aastaringselt

kaugtöö võimalus

Soovin tiimiga liituda!

(Olen ka tulevikus avatud sobivatele pakkumistele.)

Tööpakkumised

Oled huvitatud praktikast?

Mõtle, kui Sa läheksid praktikale, kus igal Sinu hiireklikil on reaalne tähendus iga Eesti kodaniku jaoks ning iga praktikal veedetud minutiga aitaksid Sa hoida meie riiki turvalisena. Tundub äge?

Kui Sinu mõtetes on vastus sellele küsimusele „JAH“, siis just Sind me praktikale ootamegi!

SMIT-is on esindatud kõik IT-valdkonna ametid, alustades klienditoe spetsialistidest ja IT-tehnikutest ning lõpetades arendajate, administraatorite, scrum masteritega jne. Me anname praktikantidele võimaluse teha reaalset tööd ning Sa saada praktilisi erialaseid teadmisi.

SMITi kontorid asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhvis.

IT-tehnikute praktikakohti pakume võimalusel kõigis neljas linnas, arendus- ja tehnoloogiavaldkonna praktikakohti peamiselt Tallinnas ja Tartus.

Saada meile oma CV koos eelistatud praktikakoha või valdkonnaga (IT arendus, administreerimine, IT-tehnik vms) ning proovime leida just Sulle sobiva praktikakoha!

Lisainfo ja praktikaavaldused personal(ät)smit.ee

Otsid esimest töökohta?

Siin on välja toodud ametikohad neile, kes tegemas oma esimest karjäärisammu. Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Tiimi laienedes on võimalus avanemas juba õige pea!

vanemarendaja

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. Põnev ja eneseteostust võimaldav ametikoht võib oodata just sind!

Soovitused kandideerijale

SMITis töötab üle 300 inimese, kellest ca 90% on seotud IT-teenuste arendamise ja haldamisega. Meil on esindatud kõik erinevad IKT-valdkonna spetsialistide töövaldkonnad – tehnikud, noorem- ja vanemarendajad, DevOps arendajad, testijad, analüütikud, scrum masterid, süsteemi- ja võrguadministraatorid, tooteomanikud, süsteemi- ja rakendusarhitektid, sidevõrkude spetsialistid ja eksperdid.

Kui Sa hetkel ei leidnud endale sobivat, aga oled huvitatud SMITis töötamisest, siis võta ühendust meie värbajatega:

Kristel Kraag, kristel.kraag(ät)smit.ee