Äripäev_logo.svg

Äripäeva suurim väärtus on siin töötavad andekad ja võimekad inimesed, keda ühendavad ühised väärtused ja eesmärgid, ettevõtlikkus ja koostöötahe.

Millega tegeleme?

Meid tuntakse 1989. aastast ilmuva ajalehe Äripäev järgi. Tänaseks oleme kujunenud professionaalseks ja mitmekesiseks juhtidele suunatud infopakkujaks. AS Äripäev on Eesti ärimeedia vaieldamatu turuliider. Anname välja kolme ajalehte, arvukalt raamatuid, teabevarasid ja infolehti. Oleme Eesti suurim ärikonverentside ja avatud koolituste korraldaja. Viimastel aastatel oleme hooga investeerinud internetitoodetesse ning sisenenud mitme eduka ajakirjaga tarbijaturule. Meie meeskonnas pingutab rohkem kui 250 võimekat töötajat alates tippajakirjanikest kuni erinevate valdkondade parimate asjatundjateni. Äripäeva omanik on Põhjamaade suurim meediakontsern Bonnier Grupp.

Milline tööandja oleme?

Äripäev on tõeliselt põnev koht, kus töötada. Kuuludes Eesti paarisaja suurema ettevõtte hulka, proovime asju ajada siiski kiirelt ja tõhusalt, nagu kohane gasell-ettevõttele. Igapäevaseid äriotsuseid teeb meil ligi 40 üksusejuhti, et need oleksid igale töötajale lähedal ja arusaadavad. Vähem norme ja käskusid, rohkem vabadust ise teha, kliendilähedust ja fun’i. Äripäeval on peresõbraliku tööandja kuldmärgis, 2022. aastal saime IT ja Telekom sektoris TOP tööandja 8. koha ning 2020 aasta lõpus pärjati meid enimkiidetud tööandja tiitliga.

Äripäev ei ole börsiettevõte. Vastupidi, meie omanik on 200-aastase meediaäri kogemusega Bonnieri perekond. Kuid lähtume meid kui ettevõtet puudutava informatsiooni avaldamisel avalikele ettevõtetele omastest kõrgetest standarditest. Tahame olla läbipaistev ettevõte nii oma töötajate kui ka avalikkuse jaoks. Ja me usume, et läbipaistvus ning edukus on omavahel tihedalt seotud.

A2
A1

Tööandja kaart

250+ töötajat

Tallinn

ajakirjandus, konverentside ja koolituste korraldamine, kirjastamine, müük, turundus, IT ja tugiteenused

müügikonsultant

sobib esimeseks töökohaks, sobib õpingute kõrvalt töötamiseks

kaugtöö võimalus

pakume osalise tööajaga tööd

praktikavõimalused

kandideerimishuvist võib märku anda aastaringselt

„Äripäev tööandjana on väga mõistev ja vastutulelik, kuulab alati ära ning võtab arvesse igaühe arvamust.“

— Aleksandra, Teabevara müügijuht

„Äripäevas tehakse tasemel ajakirjandust, mille taga on suurepärased inimesed. Äripäev hindab väga head sisu ja oma inimesi. Meie majas omanik ajakirjanikule kätt ette ei pane, mistõttu ei jää ühegi kivi alla vaatamata.“

— Martin Johannes, Eesti parim noor ajakirjanik

„Äripäevas usaldatakse inimesi ja antakse neile vabadus teha mida iganes nad soovivad! Pole oluline su vanus või varasem kogemus, loeb vaid sära silmades ja soov asju ära teha ja nii võid ootamatult sattuda tegema palju suuremaid asju, kui iial arvata oleksid osanud!“

— Jana, turundusagentuuri ärijuht

Otsid esimest töökohta?

Siin on välja toodud ametikohad neile, kes tegemas oma esimest karjäärisammu. Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

> müügikonsultant

Praktikavõimalused

Kui sinu õpitav eriala haakub meie tegevusvaldkonnaga ja soovid praktika läbida just meie juures, siis anna julgelt oma huvist märku!

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Tiimi laienedes on võimalus avanemas juba õige pea!

> müügikonsultant

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. Põnev ja eneseteostust võimaldav ametikoht võib oodata just sind!

Soovin tiimiga liituda!

(Olen ka tulevikus avatud sobivatele pakkumistele.)

Tööpakkumised

Soovitused kandideerijale

Saada meile oma CV – konkurss@aripaev.ee

Soovid Äripäevas töötada, kuid ei leidnud hetkel kõnetavat pakkumist? Saada meile enda CV ja tutvustuskiri, soovi korral ka meelepärane ametipositsioon ja/või valdkond. Võtame Sinuga ühendust, kui leiame just Sinu teadmistele ja kogemustele vastava tööpakkumise.

Kinnitame, et hoiame Sinu andmeid konfidentsiaalselt, säilitades neid kuni 2 aastat.