fbpx

"Soovime sind toetada nii ametialases kui ka isiklikus arengus, suurendades sinu väärtust töökohal ning valmistades sind ette järgmiseks suureks võimaluseks."​

Millega tegeleme?

Oleme osa rahvusvahelisest Telia Company grupist.

Telia Company on üks Euroopa suuremaid telekommunikatsiooniettevõtteid, mis tegutseb klientide jaoks aina enam ühtse ettevõttena. See võimaldab kliendil kasu saada grupi ettevõtete kliendiks olemisest ka välismaal, teiste grupi ettevõtete juures.

Meie missioon on panustada ühiskonna arengusse, et Eesti oleks parem paik nii elamiseks kui töötamiseks. Meid innustab võimalus muuta tehnoloogia abil inimeste elu lihtsamaks ja mugavamaks. Meil on tehnoloogiline kompetents, klienditundmine ja investeerimisvõimekus, et viia ellu visioon uue põlvkonna telkost.

Milline tööandja oleme?

Lubaduste andmisel ja äritegevuses on meile väga oluline toetada oma töötajate eesmärke, unistusi, väärtusi ja püüdlusi. Meil on selge ühine eesmärk ja kindlad väärtused. Teame, et meie töötajad soovivad ise jõuda oma järgmise suure võimaluseni ja töötada tugeva ühtekuuluvustundega meeskonnas. Tahame suhelda inspireerivate inimestega ning kasutada selliseid vahendeid ja tehnoloogiat, mis avaldavad mõju ühiskonnale tervikuna.

Sõltumata sinu valitud ametikohast tagame sulle Telias isiklikuks arenguks vajalikud vahendid ja toetuse. Soovime sind toetada nii ametialases kui ka isiklikus arengus, suurendades sinu väärtust töökohal ning valmistades sind ette järgmiseks suureks võimaluseks.

Tööandja kaart

20000+ töötajat

üle-Eesti

telekom, IT

klienditeenindaja, müügikonsultant, tehnik

esimene töökoht, kooli kõrvalt töötamine

praktikavõimalused

rahvusvaheline tööandja

kandideerimishuvist võib märku anda aastaringselt

pakume ka osalise tööajaga tööd

kaugtöö võimalus

Soovin tiimiga liituda!

(Olen ka tulevikus avatud sobivatele pakkumistele.)

Tööpakkumised

Oled huvitatud praktikast?

Selleks, et jätkuvalt maailma muuta, ootame alati oma meeskonnaga liituma uusi talente. Sirvi meie kohalikke töökuulutusi, et leida endale sobivaim võimalus.

Mõistame, et tudengina ei ole sa praegu tõenäoliselt huvitatud töökohast, millega end kogu eluks siduda. Ent sõltumata sellest, millise ameti sa Telias leiad, võime sulle kinnitada, et siin töötamine on tore ja võimaldab sul alustada karjääri, mille kasuks tulevikus otsustada võid. Meiega on sul võimalus töötada positiivses töökeskkonnas koos pühendunud ja kogenud meeskonnaga, aidates meie klientidel avastada uudseimat tehnoloogiat.

töövarjupäev, õppepraktika, infopäev

Otsid esimest töökohta?

Siin on välja toodud ametikohad neile, kes tegemas oma esimest karjäärisammu. Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

müügikonsultant

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Tiimi laienedes on võimalus avanemas juba õige pea!

müügikonsultant, tehnik

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. Põnev ja eneseteostust võimaldav ametikoht võib oodata just sind!

Soovitused kandideerijale

Lihtsaim viis kandideerimiseks on läbi meie kodulehe. Liitu meiega!