fbpx

Logi sisse

Sul pole veel kontot? Liitumine võtab vaid hetke!

Salasõna kadunud?

Tööotsija

Karjäär & töömelu

Töövarjupäeval ole julge ja küsi! | NOORED KARJÄÄRISTUUDIOS

Junior Achievement Eesti ettevõtmisel toimub sel aastal juba 24. korda töövarjupäev, mil on noortel võimalus varjutada spetsialiste, kelle amet neile võiks tulevikus huvi pakkuda. Miks võiks kindlasti seda võimalust kasutada ja töövarjuks hakata? Räägivad Karjääristuudio töövarjud Emili ja Andry.

Noorteühingud kui lävepakk tööellu | TORE

Kust saada noorena esimene töökogemus, mida CV’s uhkusega esitleda? Üks võimalus selleks on astuda mõnda noorteühingusse ning saadud kogemusi targalt enda kasuks pöörata. Stuudios noorteühing TORE koolitusjuht Marju Jaanimäe.

Koolivaheajal töötamine kui võti tulevikuks | NOOR SOOVITAB

Koolivaheaeg on hea aeg puhkamiseks ning hobidega tegelemiseks. Kui aga noorel tekib soov minna koolivaheajal hoopis tööle, siis kuidas leida sobiv tööamps ning mis võiks olla töötamisel motivaatoriks? Oma kogemusest räägib Rae valla noor Rasmus.

“Pole midagi hullemat, kui oma ametis piinelda.” | KARJÄÄRIMUUTUS

Ülikoolis valitud eriala ei tähenda seda, et pead sellel ametil töötama elu lõpuni. Nii, kuidas ajapikku muutuvad meie soovid ja väärtused, võid ühel hetkel võtta vastu otsuse karjäärivahetuseks. Endine ehitusinsener Rain Seepõld jagab Karjääristuudios oma lugu, kuidas ta jõudis hoopis müügivaldkonda.